Jedna od dvije rode koje se godinama vraćaju u Berane, u Polimsku ulicu, stigla je danas.
Vijest o njenom dolasku je na svom Facebook profilu objavio Adem Ado Softić.
Softić prati svaki njihov proveden dan od početka dolaska u Beranama, fotografiše ih i objavljuje.
Dobro nam došlee!
